Ekspedicija į Akonkagvą – kelionės dienoraštis

Ekspedicija į Akonkagvą 2015

Ekspedicija į Akonkagvą 2015

Šiame kelionių dienoraštyje kelsime naujausią informaciją iš mūsų ekspedicijos į Akonkagvą vasario 3-26 dienomis.

Kur esame šiuo metu bus galima matyti šioje nuorodoje. Nuoroda atsinaujina kas 10 minučių.

 

 

Vasario 19 diena
Deja pasiekę 6500m. dėl įvairių priežasčių turėjome suktis atgal, leidžiamės į bazinę stovyklą. Iš ten ir daugiau informacijos. Esame visi sveiki!

Vasario 18 diena
Naktį siautė didžiulis štormas, stovykloje daug sulaužytų palapinių, orai tikrai nepalankūs, todėl pagal geresnę orų prognozę šturmą atidedame iki rytojaus! Dar viena diena kalnuose, nes už kalnus geriau tiktai kalnai!

Viršukalnę šturmuoti bandys keturi komandos vyrai: Tadas J., Tadas A., Valdas ir Marius. Vėjai kol kas labai dideli, gūsiai siekia iki 30m/s. Jei rytoj nenurims – suksimės atgal, nes artėja pūgos ir dar prastesni orai. Buvom šiandien pakilę aukštyn pasigalynėti su vėju, bet tikrasis mūšis laukia rytoj! Niekas ir nesakė, kad bus lengva….Ačiū visiems už palaikymą, linkėjimus, špygų laikymus ir CAT S50 už ištvermę! Tikrai taip….tamsiausia būna prieš aušrą!

Akonkagva-Pakeliui-į-viršūnę-624x468

Vasario 17 diena
JAU RYTOJ!!! Šturmuoti viršukalnę išeis 5 komandos nariai!! Linkime sau, kad vėjai būtų palankūs, kad prognozuojamas sniegas užtruktų ir kad sėkmingai įveiktumėme ne tik kalną, bet ir patys save! Pažadame daug daugiau vaizdų ir istorijų kai tik sugrįšime į Mendosą!

Vasario 16 diena
Dar arčiau rojaus!! Vaizdas iš Colera stovyklos (5977m.). Su gimtadieniu, Lietuva! Mūsų vėliavą viršukalnei dovanų įteiksime vasario 18 dieną!

Akonkagva-Vaizdas-iš-Colera-stovyklos-HiHike

Vasario 15 diena
Lėtai bet užtikrintai judame aukštyn. Šiandien visi įsikūrėme 5473 m. Guanacos stovykloje. Vaizdai užburiantys, orai fantastiški – dienomis temperatūra pakyla iki +7 laipsnių! Ten, kur pernai tekėjo mažas upeliukas, šiemet teka plati ir labai srauni kalnų upė! Planuojame rytoj visi apsilankyti Camp Colera!Akonkagva Guanacos Hihike

Vasario 14 diena
Šiandien Tadas užkilo iki Camp Colera (Camp 3) 5978m, kita komandos dalis ilsisi Camp 1. Viršukalnę šturmuosime diena vėliau – vasario 18 dieną. Daug iššūkių, emocijų, bet dar daugiau noro pasiekti išsvajotą viršukalnę! Visiems linkime daryti tai, ką myli, ir mylėti tai, ką darai!

Camp Colera Hihike

Vasario 12 diena
Šiandien pasiekėme Camp 1 (Plaza Canada), 5033m. Liko visai nedaug – kol kas viskas pagal planą ir šturmuoti viršukalnę turime vasario 17 dieną. Jaučiasi, kad laikote už mus kumščius, nes geresnio oro ir kelio tikrai negalėjome tikėtis!! Paveiksle galite matyti, kas mūsų dar laukia (Source: www.thai7summits.com)

Aconcagua Hihike Camp1

Vasario 10 diena
Dar viena labai šauni kelionės diena! Užlipome į 4700m aukštį, pasigėrėjome vaizdais, susidūrėme su visiems privalomu galvos skausmu, tačiau nusileidę į bazinę stovyklą vėl jaučiamės puikiai! Vakarienė ir gera kompanija tikrai motyvuoja rytojaus žygiui į 5000m aukštį su dalimi daiktų. Naktį palapinėje jau spaudė -4 laipsnių šaltukas ir šiek tiek ne pagal prognozes prisnigo, bet juk žinote, kad iššūkiai mums patinka!

Vasario 9 diena
Gera pradžia – pusė darbo! Esame Plaza de Argentina bazinėje stovykloje (4200 m), temperatūra varijuoja nuo +4 iki +8 ir šie neįprastai šilti orai labai džiugina! Šioje stovykloje nakvosime tris naktis, o rytoj keliausime į aklimatizacijos žygį į 4700 m. Gera nuotaika ir sveikata kol kas nepaveda! Linkėjimai iš aukštai:

Plaza de Argentina bazinė stovykla 4200 m

Vasario 7 diena
Startas! Sėkmingai (nors ir su nedideliais nuotykiais) pasiekėme Mendosą, tinkamai pailsėjome, patikrinome, ar nepamiršome svarbiausių daiktų kelionei ir einame pasitikti pačio įspūdingiausio šių metų nuotykio! Kur šiuo metu esame galite sekti per palydovą!

Sėkmingai pasiekėme Pampa de Lenas stovyklą (2950 m). Neįtikėtina, bet esame stovykloje vienintelė komanda, vadinasi ir į kitas stovyklas atvyksime vieni, taigi pačios geriausios vietos palapinėms bus visada mūsų! Visą kelionės laiką kepino 30-ies laipsnių karštis, tad maloniai laukiame kopimo aukštyn! Orų prognozės kol kas pačios geriausios, tokių oro sąlygų nebuvo nei gruodžio, nei sausio mėnesiais, todėl laikykite kumščius, kad jos tokios ir išliktų!

HiHike is on the way to Aconcagua

Vasario 5 diena
Hola from Buenos Aires!! Su mumis atvyko ir visas mūsų bagažas, laukiame skrydžio į Mendosą. Daugiau nuotraukų ir mūsų nuotaikos čia.

Hihike in Buenos Aires

Vasario 3 diena
Ekspedicijos dalyviai (iš viso 8 keliautojai) išvyko iš Lietuvos. Šią trispalvę tikimės įkelti į Akonkavos (6962 m.) viršukalnę vasario 17 dieną! Kol kas laikykite kumščius, kad visi skrydžiai iki Mendosos (Argentina) pavyktų sklandžiai.

Aconcagua

Devintasis komandos narys – CAT S50 ekstremalių sąlygų nebijantis telefonas. Cat Phones Fans Baltics dalinsis informacija apie ekspediciją savo Facebook paskyroje!

4 thoughts on “Ekspedicija į Akonkagvą – kelionės dienoraštis

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *