2016 balandis-gegužė – kelionė į Indoneziją

Sveiki,

yra gerų skrydžių kainų, galima bandyti intensyviai keliaujant ištirti Indoneziją.  Kaip visada aktyviai – žygiai pasitikti saulės į ugnikalnių kraterius (Ho ho – nusimato keletas naktų be miego – ar jaučiate nuotykius tvyrant ore? :), šiek tiek dviračių, nemažai  sieros kvapo, šiek tiek plaukimo plaustais, pažintinė programa po kultūrinius objektus na ir keliaujant iššvaisčius jėgas – kelionės gale keletas dienų atsipūsti Gili Trawangan saloje po palmėmis ( aišku po ranka bus ir visi įmanomi vandens sportai). Kelionę pradėsime Java saloje, tada kelsimės keltu į Balį, tada keltu į Lombok, tada keltu į Gili Trawangan ir kelionės pabaigoje greituoju kateriu vėl grįšime į Balį skrydžiui namo.

Planuojamas kelionės laikas –  balandžio galas/gegužė, tikslesnė data aiškės perkant skrydžio bilietus. Planuojama apie balandžio 25-gegužės 11 d arba gegužės 20-birželio 5.

Kelionės planas – žemiau, o detalų kelionės į Indoneziją aprašymą pdf formatu galite atsisiųsti iš čia.

Programa apačioje yra skaičiuota su vientisais skrydžiais Vilnius-Indonezija, per Singapūrą. Papildomai galima pakeliui grįžtant 1 arba 2 nakvynėm sustoti Singapūre, skrydis gaunasi tada apie 950-970 Eur. Galima skristi nesusijusiais skrydžiais į Singapūra/Kuala Lumpūrą ir tada į/iš Indoneziją – skrydžiai gaunasi pigiau , bet prisideda 2-4 papildomos dienos. Galima rinktis įvairius skrydžių variantus pagal norus ir visiems susitikti Džogdžakartoje.

Diena Programa
1 Išvykimas iš Lietuvos
2 Atvykstame į Džogdžakartą 09:30. Visos dienos turas po žymiausias ir lankomiausias Džogdžakartos vietas – Keratone sultono rūmus, UNESCO saugomą Prambanan bei Sambisari ir Plaosan šventyklas.
3  Iš ryto vyksime į vis dar aktyvaus Merapi ugnikalnio apylinkes – pažintinis turas, po pietų trauksime link link Borodubur – dižiausios pasaulyje budistinės šventyklos (taip pat saugomos UNESCO). Pakeliui užsuktime į Mendur ir Pawon šventyklas.
4  Keliaujame į Bromo-Tengger-Semeru nacionalinį parką – iš viešbučio pervežimas į traukinių stotį, tada traukiniu važiuojame į Mojokerto miestą, iš kur pervežimas į viešbutį nacionaliniame parke.
5 Anksti ryte iš pradžių su džipais, po to pėsčiomis (yra variantas su poniais) keliaujame link Bromo ugnikalnio – pasitikti saulės į kalną priešais Bromo ir kitus ugnikalnius, po to ir į patį Bromo. Po pietų keliaujasime link Ijen ugnikalnio (pakeliui sustosime prie Madakaripura krioklio). Vėlai vakare atvyksime į Kepatang miestelį. Poilsis viešbutyje.
6  Ijen ugnikalnis garsus „mėlynąja ugnimi“ – degančia siera. Tam, kad pamatyti įspūdingą reginį, išvykstame 00:30 iki stovyklos, nuo kur pradėsime apie 3 valandas trunkantį kopimą. Grįžę iš Ijen, kraustomės į keltą ir plaukiame į Balio salą – nakvynė viešbutyje Ubude.
7  Visos dienos turas Balyje – karališkoji Taman Ayun, Ulun Danu, Tanah Lot šventyklos, Alas Kedaton miškas su jo beždžionėmis, ryžių laukai ir kitos vietos.
8  Turas dviračiais po Balį ir plaukimas plaustais Ayung upe.Poilsis viešbutyje prieš kopima į aukščiausią Balio ugnikalnį Agung ( 3142 m). 11 vakaro pervežimas į kopimo pradžią kur pradėsime ~ 4-5 valandų kopimą pasitikti saulės į Agung ugnikalnį.
9 Kopiame į Agung ugnikalnį, pasitinkame saulę, leidžiamės žemyn pietauti. Po pietų grįžtame į viešbutį, laisvas laikas ir poilsis (tikrai norėsis 🙂
10 Pervežimas iki kelto – keliamės į Lombok salą, pervežimas į Senaru kaimą – tada poilsis viešbutyje.
11  Pradedame 3 dienų/2 naktų kopimą į Rindžani ugnikalnį ( 3726 m ). Pervežimas iki Sembalun kaimo, apie 09:30 ryte pradedam kopimą, pakeliui stosim pietauti ir apie 5 valando vakarą pasieksim Sembalun kraterį. Nakvynė palapinėse.
12 3 valandą ryto pradedame kopti iki Rindžani viršūnės. Apie 6 ryto pasiekiame viršūnę – grožimės vaizdais. Vėliau leisimės žemyn, nakvosime prie Segara Anak ežero – galimos maudynės ežere ir karštose versmėse.Nakvynė palapinėje.
13  Leidžiamės iki Senaru kaimo, iš ten pervežimas /perkėlimas į Gili Trawagan salą – užtarnautas poilsis (galimos įvairios vandens pramogos – arba tiesiog gulėjimas po palme).
14 Poilsis Gili Trawagan saloje
15 Poilsis Gili Trawagan saloje
16 Po pusryčių perplaukimas/pervežimas į oro uostą Balyje vakariniam skrydžiui į Lietuvą per Singapūrą. Galima likti papildomai dienai  ar dviem Singapūre.
17  Atvykimas į Lietuvą.
18  Avykimas į Lietuvą praleidus vieną dieną Singapūre.

Kelionės kaštai – 1950 eur kai keliauja 5 žmonės, 1850 eur kai keliauja 7 žmonės, 1750 eur kai keliauja 9 žmonės.

Į kelionės  kaštus įskaičiuota:

 • Visos ekskursijos ir pervažiavimai nurodyti programoje
 • Viešbučiai ir kt. apgyvendinimas numatytas programoje
 • Maitinimas numatytas programoje
 • Lietuvis kelionės vadovas
 • Angliškai kalbantys gidai
 • Džipai Bromo ir Ijen turams
 • Kopimas į Agung ugnikalnį
 • Kopimas į Rinjani ugnikalnį
 • Dviračiai ir rafting’as Bali’je
 • Kelto bilietai: Java – Bali’s
 • Greitojo laivo (fast boat) bilietai: Bali’s – Senggigi ir Gili Trawangan – Bali’s

Į kelionės kainą neįeina:

 • – Pietūs ir vakarienės, išskyrus detalioje programoje išvardintus maitinimus.
 • – Draudimas
 • – Asmeninės išlaidos ir ekskursijos nenumatytos programoje
 • – Arbatpinigiai vietiniams gidams, kambarinėms viešbučiuose
 • – Aviabilietas iki Indonezijos ir atgal nuo 800-970 EUR.

Daugiau informacijos infoetahihike.lt arba tel 8 699 44409.

Formalumas – kelionė vykdoma kartu su kelionių organizatoriumi „Eura“, kelionių organizatoriaus pažymėjimo Nr. 011564 .

 

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *