Apie mus

Sveiki,
mes (neformalus keliautojų klubas) keliaujame. Daug. Visada įdomiai, visada intensyviai, kartais ant galimybių ribos. Visose kelionėse yra kalnų – Nepalo ar Tibeto Himalajų, Austrijos Alpių, Pietų Amerikos Andų ar Kosta Rikos Kordiljerų. Kalnuose kartais praleidžiame 5 dienas, kartais 16. Kartais miegame palapinėse, kartais viešbučiuose. Kartais vakarienei skaitome meniu, kartais kuriame žibalinę viryklę. Kartais patogiai plaukiame valtimi, kartais iš visų jėgų irkluojame plauste. Tai visada bus didysis gyvenimo nuotykis, po kurio lieka tik vienas klausimas – o kas toliau?

3 thoughts on “Apie mus

 1. Šarūnas

  Sveiki,

  apsilankiau Jūsų FB paskyroje ir man paliko įspūdį jūsų pasirenkami maršrutai. Aš taip pat keliauju. Tad klausimas kaip ir ar priimate naujus narius, norinčius prisijungti prie vienos ar kitos keliones.

  Ačiū.

  Reply
  1. Tadas Vadas Post author

   Sveiki,
   keliautojus priimame, pas mus toks neformalus klubas, svarbiausia nusiteikimas ir supratimas, kad kelionėse visko būna ( įskaitant žemės drebėjimus 🙂

   Reply
 2. Saulius

  Sveiki,

  Koks fizinis pasiruosimas reikalingas? Taip kad kokie baziniai igudziai, palapines statymas, lauzo kurimas ar dar kas nors?

  Reply

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *