Atnaujinome planuojamas keliones

Sveiki,

dėliojasi kelionių planai – daugiau apie viską yra čia, detaliau susidėliojo pavasariniai Himalajai – dvi kelionės į Nepalą. Pirmoji – trumpesnė/lengvesnė, viso 16 dienų, 5 dienos kalnuose, maksimalus aukštis 3200 m, poilsis po kalnų Pokaroje, Chitwan nacionalinis parkas – daugiau informacijos apie šią kelionę yra čia. Norintiems išbandyti save kalnuose ir dvi savaitės grožėtis Everesto, Lotsės, Amadablano ir kitomis viršūnėmis (bei esant palankiom sąlygom įveikti legendines tris perėjas) kelionė į Nepalą su 15 dienos žygiu Everesto nacionaliniame parke, daugiau informacijos yra čia.

Dar bandome kovo antroje pusėje sudėlioti aktyvią Kosta Riką ir gegužės pirmoje pusėje planuojame kelionę į Indoneziją – daug žygių į ugnikalnius, plaustai, dviračiai, palmės, šventyklos – kaip visada intensyviai. Daugiau informacijos jau netrukus.

Dar rugpjūtį planuojame į Boliviją – trijų dienų žygis kalnuose ir KETURI kopimai į viršūnes ( trys viršūnės su sniegu ir ledu) plius Uyuni druskos dykumą – daugiau informacijos irgi jau greitai.

1 thought on “Atnaujinome planuojamas keliones

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *