2015 spalis : NEPALAS ( Katmandu ir žygis Everesto nacionaliniame parke)

2015 Spalis : NEPALAS ( Katmandu ir žygis Everesto nacionaliniame parke)

Sveiki,

atsirado norinčių, tai 2014 kovo 31 – balandžio 15 dienomis (16 dienų) organizuojame lengvesnę kelionę į Nepalą nei Trijų Perėjų trekas. Šios kelionės maksimalus aukštis bus 3200 m, aukščiausia nakvynė 2800 m. – bus žygis kalnuose 5 dienos, keletas dienų Pokharoje, keletas Chitwan nacionaliniame parke, keletas Kathmandu, keletas aplink Kathmandu. Kelionės skirta susipažinti su Nepala ir “paragauti” Himalajų. Specialaus pasirengimo kalnams nereikia, visi žygiai kalnų takeliais, kalnuose nakvynės kalnų viešbutukuose. Kalnuose žygis su nešikais – patiems neštis reikės tik dienos kuprines, bet tai visiškai nereiškia kad į 3200 m aukštis užbėgsime kaip ant sparnų 🙂 Pervežimai programoje su samdytu transportu, pažintinės ekskursijos su gidais,etc. Beje, tuo metu žydės rododendrai, o maršrutas kalnuose eis per didžiausius pasaulyje rododendrų miškus – įspūdingi vaizdai su žydinčiais medžiais ir snieguotom viršūnėm kartais užima kvapą…

Pilną kelionės planą galima atsiųsti iš čia.

Kelionės kaštai – 4950 Lt, čia visos įmanomos išlaidos (be skrydžio į Nepalą), čia prisidės tik Nepalo viza oro uoste ( 25 USD) ir maistas kalnuose ( ~ 20 USD dienai) ir maistas miestuose, čia gali būti 2 USD, gali būti 20 USD – daug variantų.

Skrydžio bilietai rezervuoti, kaina 2700 Lt. Minimalus grupės dydis 10žmonių, maksimalus – 14. Kontaktai – 8 685 14507 , kristina212@gmal.com. Pirmas dvi dienas Katmandu bus du kelionės vadovai iš Lietuvos – Tadas ir Kristina, vėliau su grupe keliaus Kristina.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *