Trumpai apie planuojamas keliones

Sveiki,

prieš išlekiant apsižvalgyti į Gruziją, trumpai apie planuojamas keliones šiais ir kitais metais.

2013

Rugėjo pabaigoje planuojame į Nepalą –  5 dienų trekas kalnuose ( su nešikais, nakvynės kalnų viešbutukuose), pažintinė programa Katmandu ir Pokaroje, Chitwan nacionalinis parkas, dviejų dienų plaukimas Seti upe plaustais – kitaip tariant,  intensyvi pažintis su Nepalu. Detalią programą galima rasti čia , išvykimas planuojamas apie rugsėjo 21 dieną – laukiame pasiūlymo iš Turkijos avialinijų skrydžiui per Stambulą. Planuojami kaštai apie 1850 usd plius skrydis į Katmandu.

Lapkričio antroje pusėje planuojamas Vietnamas – kultūrinė programa, plaukiojimas baidarėmis Ha Long įlankoje, trekas į Fansipan kalną, pasivažinėjimas dviračiais Mekongo deltos apylinkėse ir kelios dienos poilsio po palmėmis – detali programa jau netrukus.

2014

Vasaris – 100 % grįžtame į Argentiną, vėl bandysime šturmuoti aukščiausią Pietų Amerikos viršūnę Akonkagvą (6962 m). Grupė pildosi, yra dar 3-4 vietos.

Balandis –  Trijų Perėjų trekas Nepale

Dar yra planų į , Bolivijos kalnus ( vasarą), gal net pakeliauti po nerealaus grožio Aliaską – visa tai aiškės vėliau

Rugsėjo mėnesį – 15 dienų kelionė Nepale, bus visko – Unesco saugomos vietovės Kathmandu, 5 dienų trekas į Poon Hill Anapurnos regione, keletas dienų atsipūtimo Pokharoje plaukimas plaustais Seti upe, Chitwan nacionalinis parkas.

Lapkritis –  dar planų nėra. Bet bus.

 

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *