Partneriai

Kad mūsų kelionės būtų saugios ir vyktų sklandžiai, prisideda patikimi partneriai:

Lukla_150

Aprangos/turizmo inventoriaus/ aksesuarų kelionėms parduotuvė LUKLA, esanti Vilniuje, Antakalnio gatvėje, 42 bei internete – www.lukla.lt . Plaukimas baidarėmis Lietuvoje, kelionės Laose, Kambodžoje ar Vietname, žygiai kalnuose Nepalo Himalajuose, ekspedicijos į Pietų ir Šiaurės Amerikos viršūnes  – viską randame Lukloje ( kaip ir įdomias dovanas kelionių tematika mūsų verslo partneriams bei draugams). Rekomenduojame apsilankyti ir jums.

Veri Beri

Kalnuose labai trūksta skonio – kad ir koks skanus ir įvairus būtų aukštuminis maistas, per keletą savaičių viskas supanašėja. Tada gaivinamės  Veri Beri vaisių juostelėmis ir gyvenimas vėl gražus!

dicto logo_100

Keliaujant kalnuose ar šiaip atokiose vietovėse labai svarbu žinoti, kad atsitikus nelaimei, turėsim ryšio priemones, veikiančias VISUR. Mes ekspedicijose ryšiui su pasauliu bei oro prognozių gavimui naudojamės UAB Dicto Citius  teikiamu mobiliu palydoviniu ryšiu. IRIDIUM palydovinis ryšys dengia visą pasaulį – to mums užtenka. Kol kas 🙂 .

mp_vertimai_logo

Vertimų biuras ”Mažas Pasaulis” – mūsų patikimas partneris, kai užplūsta didelis informacijos kiekis kitomis kalbomis.  Viskas laiku ir tiksliai  – drąsiai galime rekomeduoti.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *